Polityka Prywatności

 

Polityka prywatności

Czytając, przeglądając czy używając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz zasady zawarte w Polityce prywatności znajdującej się na tej stronie. Firma Krisbut-Net Sp. jawna zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakiś sposób serwis obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek zmiany wprowadzone nie wpływają na podstawową zasadę działalności serwisu: Ślady jakie zostawiasz odwiedzając naszą stronę są wykorzystywane do celów statystycznych. Firma Krisbut-Net sp. jawna nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych albo adresowych klientów (użytkowników) serwisu. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu.

 

Prawa autorskie

Zawartość stron w tej domenie i domenach przynależących do niej oraz ich nazwy podlegają ochronie prawnej. Dokumenty, artykuły, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące serwis stanowią własność firmy Krisbut-Net sp. jawna lub zostały wykorzystane za zgodą osób uprawnionych. Kopiowanie i rozpowszechnianie za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z firmą Krisbut-Net sp. jawna.

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Chociaż dołożono wszelkich starań, by informacje zawarte w Serwisie były jak najbardziej prawidłowe, Firma Krisbut-Net sp. jawna nie ponosi odpowiedzialności za jej treść. Materiały mogą zawierać nieścisłości i błędy w pisowni. Użytkownik akceptuje, że opieranie się na tych materiałach stanowi działanie na własne ryzyko.